.

Články & Novinky

Video tipy: Dr. House a Mr. Bean? Proč ne!

Tipy na videa, která byste si rozhodně neměli nechat ujít...

 

Zpívat umí s vtipem

Jako první si představíme ódu na známou tenistku Steffi Graf. Opravdu podařený text, podání, hudba a koneckonců i grimasy celé kapely s Hughem v popředí. Opravdu tato óda nemá chybu a myslím, že i Steffi by se upřímně zasmála. Jak je vidět, Hugh si rád vystřelí z kohokoli. Další píseň, která nemá chybu, je America, ve které si vystačí se dvěma slovy.

Z jiného soudku je píseň Mother Liker. Zde si Hugh udělal srandu ze všech rapových a hip-hopových kapel. A povedlo se. Vynikající text, skvělé grimasy, provedení klipu a koneckonců i zavádějící název songu. Vřele doporučuji. Dalším kamínkem do mozaiky je stylizace do dvacátých let minulého století se songem The Sophisticated Song. Příjemnou baladou s vtipným textem je i Mystery, kde Hugh vystupuje sólově. Skvělý je i tento naschvilsky-texasky-americký song s originálním názvem Kicking ass, kde si zahrál na Bruce Springsteena.

 

Scénky – účinkuje i Mr.Bean

Další velkou oblastí jsou komediální scénky. Hugh je zde nejčastěji k vidění s kolegou Stephenem Fryem, ale také s Emmou Thompsonovou nebo Rowanem Atkinsonem. První scénkou je Piano Master Class, kde Stephen vystupuje coby lektor hry na klavír a Hugh je začínající pianista. Nápadité a skvělé. Například otevírání zamčeného piána kytarou – to nemá chybu. Neméně báječnou záležitostí je scénka Safe Sex, kde se objevují všichni čtyři výše zmínění účinkující. Dále zabaví také vojenská parodie Major Donaldson ve stylu seriálu Haló, Haló!
Další hezkou parodií je například scénka Tony of Plymouth a mnoho dalších.

 Žádné komentáře
 
Materiál zveřejněný na tomto webu je majetkem hugh-laurie.wgz.cz. Pokud si budete chtít cokoliv zkopírovat, požádejte o svolení administrátora. V.aries (c) 2008 - Kontakt: V.aries@seznam.cz